Hakkımızda
1994 yılında kurulan firmamız turizm taşımacılığı ve öğrenci servisi alanlarında hizmet vermektedir.
22. yılını dolduran AS TURİZM değişen teknolojiye ve günümüz şartlarına ayak uydurmayı temel ilkelerinden biri olarak belirleyen firmamız konforlu bir ulaşım için gerekli araç filosuna sahiptir.
Şirketimizin en önemli prensibi taşıdığımız kişileri müşteri olarak değil de AS TURİZM ailesinin misafiri olarak görmektir.
Bu görüş firmamızı sürekli zinde tutup servis ağı ve araç filosu konusun da istikrarlı bir büyümeyide beraberinde getirmektedir.
Bu bilinçle firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÖGRENCİ SERVİSİ..

1994 Yılında kurulan firmamız 2000 yılından itibaren Kocaeli Üniversitesi Ögrenci ve Ögretim görevlisi taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.
Kocaeli Üniversitesi servisi konusunda firmamız aralıksız 15 senedir hizmet vermekte olup bu hizmeti İSTANBUL'un her semtinden öğrencilerimizi alıp zamanında ve dakik olarak kampüslerine ulaştırmaktadır.
15 senenin verdiği tecrübe ve AS TURİZM'in değişmez memnuniyet odaklı hizmetleri sayesinde gerek öğrenci kardeşlerimiz gerekse aileleriyle firmamız öğrenci servislerinin olmazsa olmazı olan GÜVEN olgusuyla aynı cümlede geçmesi firmamızın gurur kaynağıdır.

AS TURİZM olarak;

-Tecrübeli şöförler (en az 10 yıl)
-Mercedes Wolkswagen full araç filosu
-Güleryüzlü ve çözüm odaklı personel.
-7/24 ulaşılabilirlik.
-Yasal hız limitlerine koşulsuz uygunluk
-koltuk sigortası ve hertürlü yasal zorunluklara uygunluk.
Şartlarını sağlamaktadır.


Saygılarımızla;

AS TURİZM SAN.ve TİC. A.Ş.
Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Servisimize Kayıt Olmak İçin Tıklanıyız.